Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi

İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı yüzme havuzda yetişkin ve çocuklar için özel yüzme dersleri verilmektedir. Özel yüzme dersleri Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Ataşehir Yüzme Havuzu ve Kartal Yakacık Yüzme Havuzlarında verilmektedir. Aynı zaman da sitenize ait yüzme havuzlarında da özel yüzme hocalarımızdan bire bir özel yüzme dersi alabilirsiniz.

Özel yüzme dersleri sekiz saat paket programdan oluşmaktadır. Hafta da iki gün veya üç gün bire bir olarak özel yüzme dersi alabilirsiniz. Özel yüzme dersi eğitim gün ve saatleri karşılıklı olarak belirlenmektedir.

Sağlıklı olmanın önemi günümüzde daha belirgin bir hal aldı, sadece dengeli beslenmenin işe yaramadığı ve hayatımızda spora da yer vermemiz gerektiğini artık hepimiz biliyoruz. Özellikle yüzmek en çok tercih edilen spor dalları arasında, sırt, bel, omur ve diz ağrıları çekenlere uzmanlar yüzmeyi öneriyorlar. Yüzme öğrenmenin yaşı yoktur, ne zaman isterseniz özel yüzme dersi alarak bunu başarabilirsiniz, isterseniz yüzme havuzlarında eğer varsa bulunduğunuz evin veya sitenin havuzunda da yüzme dersi alabilirsiniz. İşini iyi bilen, yüzme konusunda uzman olan antrenörler bu iş için biçilmiş kaftan.

Bire bir ders almanın lüksünü yaşamak için hemen bir yüzme öğretmeni ile anlaşmanızı öneriyoruz. Haftanın isterseniz her günü size uyacak saatler içinde yüzme dersi alabilirsiniz. Sizinle birlikte havuza girmekten çekinmeyen ve varsa su korkunuzu yenmenizi sağlayacak, size ılımlı yaklaşan ve rol model olabilecek eğitmenlerden özel yüzme dersi alarak bu sorununuza kökten çözüm getirebilir ve yüzmenin nasıl güzel olduğunu anlayabilirsiniz. Özel yüzme dersi fiyatları toplu ders almaya oranla biraz daha yüksektir ama kolay ve çabuk yüzme öğrenmenin buna değeceğini düşünüyoruz.

5 yıldızlı otellerin havuzlarında da yüzme dersleri alabilirsiniz, ne kadar çok ders alırsanız yüzmeyi o kadar çabuk öğrenebilirsiniz. Profesyonel eğitmenler size kısa sürede nasıl yüzme öğreteceklerini iyi bilirler. Ders saatleri ve programları özel yüzme dersi alırken size göre ayarlanarak program yapılır, hangi saatler sizin için uygunsa o saatler seçilir. Özel dersinize isterseniz bir arkadaşınızı da getirebilir ve ondan da destek alabilirsiniz. Bu konuda öğretmeninizin de fikrini almanız gerekir. Eğer genel bir havuzda yüzme dersleri alacaksanız bazı kurallara uymanız gerekir, örneğin bone takmadan ve duş almadan suya giremezsiniz.