Doğru Yüzme Teknikleriyle Yüzme Eğitimi

Doğru Yüzme Teknikleriyle Yüzme Eğitimi

Doğru Yüzme Teknikleriyle Yüzme Eğitimi

Her yaş grubuna uygun yüzme eğitimleri veren firmamız İstanbul Üsküdar’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarımıza aylık üyelikler şeklinde devam etmekteyiz. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı yüzme eğitimleri sunan firmamızın yüzme eğitmenleri bu konuda özel eğitim almış kişilerden meydana gelmektedir.

Yüzme eğitimi verilirken yüzme öğrenmek isteyen kişiler seviyelerine göre gruplara ayrılmaktadır. Yüzme havuzu eğitimi veren firmamızda hijyene büyük önem verilmektedir. Yüzme havuzlarımız her gün temizlenmektedir. Yüzme dersinden sonra kullanacağınız duş ve soyunma odaları da steril bir şekilde her gün temizlenerek size sunulmaktadır.

Üsküdar yüzme kursu sayesinde kısa sürede yüzme öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Özel Yüzme Derslerinde Nasıl Bir eğitim verilir?

Özel yüzme dersi almak isteyen kişiler Burhan Felek Yüzme Havuzu sayesinde kaliteli bir yüzme eğitimi alma fırsatına sahip olabilirler. İşinde profesyonel yüzme eğitmenleri öğrencilerin seviyelerini belirledikten sonra seviyelerine uygun yüzme eğitimine başlamaktadır.

Özel yüzme dersinde suyun üzerinde rahat durma, kafa dışarıda konuşarak ve rahat nefes alarak istediğiniz yönde gidebilmek ve serbest stil eğitimleri verilmektedir.  Özel yüzme dersi veren firmamızda eğitmenler kursiyerlerin sürekli yanında durmaktadır.

Öğrencilerin güveni yerine geldikten ve kendi başına su üzerinde durabilmeyi başardıktan sonra serbest bırakılan kursiyerlere yüzme teknikleri öğretilmektedir.

Özel Yüzme Dersi Seçilmesinin Nedenleri

Uzun yıllardan beri yüzme dersi veren firmamız uygun yüzme teknikleri ve kaliteli yüzme eğitmenleri sayesinde kısa sürede yüzme öğretmektedir.  Yüzmeyi öğrenmek isteyenler için en kısa yol yüzme kurslarıdır. Ancak doğru ve kaliteli yüzme eğitimi veren kursları tercih etmeniz yüzmeyi öğrenme sürecinizi hızlandıracak ve doğru tekniklerle yüzme öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

Yüzme eğitmenleri de çok önemli bir yere sahiptir. Üsküdar yüzme havuzu olarak işinde profesyonel yüzme eğitmenleri çalıştırılmaktadır.  Özel yüzme dersi de veren kursumuzda grup olarak yüzme eğitimi de verilmektedir.

6-10 kişilik guruplarda yüzme eğitimi almak istemeyen kişiler için kursumuzda bireysel yüzme eğitimine de yer verilmektedir. Kısa sürede yüzme öğrenmeyi sağlamak ve doğru tekniklerle yüzme öğrenebilmek için yüzme kursumuzu ziyaret edebilir ve derslerimizi izleyebilirsiniz.