Burhan Felek Yüzme Havuzu
Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Ata Yüzme Kursu

Burhan Felek Yüzme Havuzu

İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan büyük bir yüz ölçümüne sahip olan Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan Burhan Felek Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlarında yarı olimpik bir havuzudur.

Burhan Felek Yüzme Havuzu Çocuk Yüzme Kursu Saatleri

CUMARTESİ + PAZAR 13:30 – 14:30 04 yaş ve 15 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Burhan Felek Yüzme Havuzu Yetişkin Yüzme Kursu Saatleri

SALI + PERŞEMBE 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
ÇARŞAMBA + CUMA 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
CUMARTESİ + PAZAR 19:30 – 20:30 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Burhan Felek Yüzme Havuzu Nerede?

Adresi: Nuhkuyu Caddesi, Üsküdar Askerlik Şubesi yanı, Üsküdar – İstanbul, Zeynep Kamil Hastanesi karşısındadır.

Burhan Felek yüzme kursu, İstanbul içinde hizmet veren bir alana sahiptir. Burada birçok eğitmen ve kurum eğitim vererek öğrenci yetiştirmektedir. Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan bu sistem doğrultusunda çoğu kişi tam olimpik bir yüzme havuzunda eğitim alabilmektedir. Yüzmenin kişi için birçok faydasının görülmesi bu alanın daha da kalabalık olmasını sağlamaktadır. Yüzme kursları ile kişilerin sağlık sorunları da aşılmaktadır. Sırt bölgesinde ağrı şikâyeti olan kişiler ve fıtık olan kişilerin yüzerek rahatladıkları görülmektedir. Aynı zamanda çoğu kişinin zayıflama aracı olarak kullanmış oldukları yüzme sporu yoğun bir şekilde bayanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Burhan Felek yüzme kursları, aktif bir şeklide eğitimlerin alınmasında etkili olan bir yüzme havuzuna sahiptir. Bu yüzme havuzları sayesinde birçok yetişkin ve çocuk yüzmeyi rahatlıkla öğrenmektedir. Yüzme kurslarında size sunulan imkânlar dâhilinde çoğu eğitmen yoğun tempoda kurs vermektedir. Bu şekilde eğitim alan kişilerin ise kısa zamanda yüzmeyi öğrendikleri görülmektedir. Geniş bir alana sahip olan havuzu ile Burhan Felek yüzme kompleksi, birçok dalda milli sporcu da yetiştirmektedir. Yüzme kurslarının aktif bir şekilde kendini göstermesi ise son zamanlarda ailelerin çocuklarına spor dallarından birine teşviki ile ortaya çıkmıştır.

Burhan Felek Yüzme Havuzu, genel olarak İstanbul bünyesinde hizmet veren bir alana sahip olduğu için İstanbul’ da bulunan çoğu kursunda alanı olarak bilinmektedir. Yüzme havuzu kapsamında insanlara hizmet vermek konusunda oldukça aktif çalışmalar sağlaması çoğu insanın rahatlıkla yüzmeyi öğrenmesinde etkili olmaktadır. Bir spor dalının gelişmesi ve birçok kişi tarafından yayılması ancak onun teşvik edilmesi ile sağlanan bir durumdur. Bu nedenle ailelerin ve okulların spor dalı olarak yüzmeyi kesinlikle teşvik etmeleri gereklidir. Bu şekilde çoğu yetenek anlaşılacaktır.