Ataşehir Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgiler
Üsküdar Özel Yüzme Kursu - Ata Yüzme Kulübü

Ataşehir Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgiler

Ataşehir Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgiler

Yarı olimpik, açık ve kapalı, yetişkin çocuk havuzlarıyla hizmet vermektedir. Rehabilitasyon amaçlı kullanıma da gayet uygundur. Yüzme hocalarıyla birlikte yüzme öğrenmek isteyenlerinde uğrak yeri haline gelen Ataşehir yüzme kursları pek çok etkinlikle karşınızdadır.

Ailenizle gidebileceğiniz rahatlıkla ve özenle hizmetinizdedir. Temizlik açısında gayet iç rahatlığıyla girilebilecek bir kurumdur. Her pazartesi cuma günü gerekli tahliller yapılarak havuz suyunun temizliğine, pH değerleri kontrol edilmektedir. Bunun dışında cankurtaran ve ya sağlık ekibiyle herhangi bir kazaya, boğulmaya karşı her zaman için güvenli bir yerdir.

Ataşehir Yüzme Kursların Verilen hizmetler

Birçok hastalığa iyi gelen yüzme egzersizleri için saygın bir ekip ile çalışmakta olan Ataşehir yüzme dersi kursu çok sayıda hizmet vermektedir. Hamile bayanlar için yüzme öğrenmek isteyenler için, astım hastaları, sırt bel ve boyun ağrıları çekenler için gelen hastalar için ayrı ayrı ilgilenen uzmanlarla güzel bir hizmet sizi beklemektedir. Bunların dışında hobi olarak ta çok iyi bir aktivitedir.

İnsan vücudu suyla buluştuğunda hemen rahatlama sağlamaktadır. Bu yönünden psikolojik olarak rahatlama sağladığı için insan sağlığına yararlıdır. Çocukların gelişimi içinde çok önemlidir yüzme. Suyun kaldırma kuvveti olduğu için vücudun taşıdığı yük en aza iner böylelikle kemikler ve kaslar çok rahat bir şekilde hareket eder.

Bu harekette daha fazla büyümeye gelişmeye neden olur. Küçük yaştaki çocukların gelişimi için çok önemlidir. Ve yüzme eylemi hemen hemen yer bölgeyi çalıştırdığı için çok fazla kalori yakılmaktadır. Bu da vücudun şekillenmesinde ya da orantılı kilo dağılımında etkilidir.

Ataşehir Yüzme Kursundaki Tedavi Yöntemleri

Rehabilitasyon amaçlı kullanımlarda ise yine uzman ekipler yardımıyla hastaya en uygun şekilde tedavi uygulanmaktadır. Felç durumu, yürüme zorluğu, omurilikten kaynaklı bozukluklar gibi pek çok hastalığa tedavi sunulmaktadır Ataşehir yüzme dersi kurslarında.

Ev sıcaklığında, huzur dolu, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle gelen üyelerine çok iyi hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarıyla da sizi hiç zorlamayacaktır. Size uygun ayarlanan gruplar ve saatlerle de gayet iyi hizmet için sizi beklemekteyiz.