Aylık Arşiv: Kasım 2016

Yüzme Kurslarında Verilen Eğitimle Kilo Vermek Mümkün Mü?

Kilo vermenin çeşitli yolları arasında yüzme sporuyla yakından ilgilenmek de vardır. Yüzerek kilo vermek isteyen kişiler yüzme sporlarına kayıt yaptırmakta, hızlı şekilde kilo vermektedir. Yüzme kurslarının bünyesinde çeşitli talepler için yüzme havuzları bulunmaktadır. Yarı olimpik havuzların yanında tam olimpik yüzme havuzları da kursların bünyesinde yer almaktadır. Yüzme kurslarına kayıt yaptıran üyelerin ihtiyaçlarına doğrultusunda en iyi hizmet sunulmaya çalışılmaktadır. Ataşehir yüzme ... Devamını Oku »

Yüzme Eğitimi Veren Kurumlar Hakkında

Yüzme Eğitimi Veren Kurumlar Hakkında Son yıllarda ülkemizde hızla gelişen yüzme sporu ve çalışmaları alanında uzman, akademisyen koordinatörler ve eğitim görevlileri organize etmektedir. Tuvalet alışkanlığını kazanan çocuklar bu yaş grubundan sonra, çocuklar ve yetişkinler ise devamlı olarak spor kulübüne potansiyel üye olarak kabul edilmektedir. Ataşehir yüzme okullarında yer alan havuzlar hijyenik şekilde bulunmakta, temizlikleri alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Havuzların ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgiler

Ataşehir Yüzme Kursları Hakkında Genel Bilgiler Yarı olimpik, açık ve kapalı, yetişkin çocuk havuzlarıyla hizmet vermektedir. Rehabilitasyon amaçlı kullanıma da gayet uygundur. Yüzme hocalarıyla birlikte yüzme öğrenmek isteyenlerinde uğrak yeri haline gelen Ataşehir yüzme kursları pek çok etkinlikle karşınızdadır. Ailenizle gidebileceğiniz rahatlıkla ve özenle hizmetinizdedir. Temizlik açısında gayet iç rahatlığıyla girilebilecek bir kurumdur. Her pazartesi cuma günü gerekli tahliller yapılarak havuz ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursu Kuralları

Ataşehir Yüzme Kursu Kuralları Her yerde her şeyde olduğu gibi tabi ki havuzun da kuralları vardır. Seanslara ve kulvarlar uymak önemlidir. Özellikle grup olarak girilen derslerde bunlara uymak önemlidir. Sigara içmek yasaktır. Havuz çevresinde fotoğraf ve ya video çekmek yasaktır. Herhangi bir kazaya ihtimal vermemek için bu da önemli bir kuraldır. Üyelerin tribüne çıkmaları, tribündekilerin de havuz ve çevresine inmeleri ... Devamını Oku »