Aylık Arşiv: Haziran 2016

Anadolu Yakası’nda Yüzme Eğitimi

İstanbul, ülkemizin cazibe merkezidir ve bu ünvanından dolayı hemen her sektörde bir uzmanı bulmak oldukça kolaydır. Bu sektörlerden son zamanlarda en fazla ilgi göreni ise Anadolu Yakası yüzme kurslarıdır. u kurslara olan ilginin artmasında yaz ayına yaklaşılması ve bireylerin daha bilinçli şekilde hareket etmeleri gelmektedir. Çünkü bu kurslarda öncelikli olarak öğrencilerin su üzerinde durmaları sağlanmaktadır. Bunun ardından nefes teknikleri ve ... Devamını Oku »

Kartal Yüzme Kursları

İstanbul Anadolu Yakası Kartal yüzme kursları İto Spor Kompleksi Yakacık yüzme havuzu tesislerinde verilmektedir. Kulübümüz Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yetişkin ve çocuk yüzme kurslarını devam ettirmektedir. Aylık üyelikler şeklinde düzenlenen Kartal yüzme kursları bay bayan karma olarak işlenmektedir. Aylık üyelikler sekiz seans olarak belirlenmiştir, derslere katılım hafta da iki gün ve her ders bir saat sürmektedir. 03 yaş ile ... Devamını Oku »

Bebeklerinize Sağlıklı Yüzme Dersleri

Ülkemizde birçok kurum tarafından 0-4 yaş arası bebek ve çocuklara yönelik özel yüzme dersleri verilmeye başlanmıştır. Ancak annelerin en çok tedirgin oldukları konular ortamın hijyeni ve havuzda bebeğinin güvende olup olmayacağıdır. Bu konuda araştırma yapmadan herhangi bir kursa gitmemenizi öneririz. Ekibin uzmanlıklarının belgeleri, kurumun sağlık bakanlığı tarafından onaylı olması öncelikli dikkat etmeniz gereken unsurlardır. Anne babalar olarak seçici olursanız sağlıklı ... Devamını Oku »

Yaz Aylarını Yüzerek Değerlendirin

Yaz döneminin en güzel sporu ve eğlencesi yüzmedir. Yüzme bilmiyorsanız kişiye özel öğretmenlerle birebir ders veren özel yüzme kursları ile hem yüzme öğrenebilir, hem de yazın eğlencesine siz de katılabilirsiniz. Yüzme kursları yazın açık havuzlarda, kışın kapalı yüzme havuzlarında sizlere hizmet vermektedir. Sporun En Eğlenceli Hali Yüzmedir Spor yapmak her sağlıklı bireyin yaşamında olması gereken bir aktivitedir. Sağlığınızı daim etmek ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Kursları

Yüzme bilmek hayatın bir çok alanın da bireylere faydalı olabilecek bir sportif aktivitedir. Yüzme bilen bireyler herhangi bir olayla karşılaştıklarında korkusuzca yardıma atılabilir ve hayat kurtarabilmektedir. Ayrıca yüzme faaliyeti sportif bir aktivite olarak da görülmekte ve bir çok kişi kaslarını çalıştırmak ve dinç olmak amacıyla yüzme sporunu öğrenmektedirler. Günümüzde yüzmeyi öğrenmek isteyen insanlar için bir çok Maltepe yüzme kursu olmakla ... Devamını Oku »