Aylık Arşiv: Kasım 2015

Bebek Yüzme Eğitimde Lütfen Dikkat!!!

Son dönemlerde bebek yüzme eğitimine ilgi bir hayli artmış gözüküyor. İnanılmaz eğlenceli bir yüzme eğitim programına dahil olurken bebek yüzme eğitiminde özellikle ailelerin dikkat etmesi gereken bazı hususları sizlerle paylaşıyoruz. Havuzun Sıcaklığı 30-32 derece değilse kesinlikle bebeğinizle eğitime girmeyin. Asla ve asla eğitmensiz su güvenliği eğitimine başlamayın. Eğitmenlerin sertifikalı ve deneyimli olmasını göz önünde bulundurun. Bebeklerinizi yüzme eğitiminde kesinlikle zorlamayın. ... Devamını Oku »

Bebekler İçin Yüzme Kursu

Son dönemde ülkemizde de popüler olamaya başlayan bebek yüzme kursu eğitimleri genel terimi itibariyle yurt dışında kidswim babyswimming adıyla geçmektedir. Sosyal medyada, videolarda 2-36 aylık  bebeklerin su altı su üstü çekimlerini bugüne kadar alışık olmadığımız bir şekilde görmemiz bizleri hem heyecanlandırıyor hem de meraklandırıyor diye düşünüyoruz. Bizim ülkemizde bu tarz bir eğitim sizce ne amaçla yapılmalı ya da daha doğru ... Devamını Oku »

Yüzme Nasıl Öğrenilir?

Yüzme öğrenmek öğrenmek bazıları için çok zor gibi görünse de yüzme öğrenmek sanıldığından çok daha kolay. Sadece yapmanız gereken yüzme eğitimi alacağınız hocanızı bulmak ve yüzme eğitimi için yeterli zamanı ayırmaktır. Devamını Oku »

Üsküdar Özel Yüzme Kursu

İstanbul Üsküdar yüzme havuzumuzda yüzme kurslarının yanı sıra bire bir özel yüzme dersi şeklinde de eğitimlerimize katılabilirsiniz. Kısa sürede yüzme öğrenmek isteyen veya geçmişte boğulma tehlikesi yaşamış bireyler Üsküdar özel yüzme kursumuzda korkularını yenerek kısa sürede yüzme öğrenebilirler. Özel yüzme kursları bireylerin psikolojik korkuları, fiziksel kapasiteleri ve yetenekleri doğrultusunda işlenmektedir. Üsküdar özel yüzme kursu çalışmalarımız sekiz seanstan oluşmaktadır. Hafta da ... Devamını Oku »

Yetişkin Yüzme Kursu Üsküdar

İstanbul Üsküdar yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız Anadolu Yakasının en bilindik yüzme havuzu olan Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve aynı kompleks içinde bulunan Ergün Gürsoy Galatasaray olimpik yüzme havuzunda devam etmektedir.  Üsküdar yetişkin yüzme kurslarının bir çoğu aynı tesislerde yüzme eğitimleri vermektedir. Her yüzme kulübünün kendi özgü çalışma gün ve saatleri mevcuttur. Ata Yüzme Spor Kulübü Üsküdar Burhan felek yetişkin ... Devamını Oku »