Aylık Arşiv: Şubat 2015

En İyi Yüzme Okulu

Yüzmeye erken yaşlarda başlanması, onu sevmeye ve hayat boyunca devam etmeye neden olur, çocuklarınız için tercih edeceğiniz en verimli spor dalıdır yüzme. Bizim yüzme okullarımızda çocuklar 6-7 kişilik gruplar halinde yüzme çalışmaları yapıyorlar. Öğretmenlerimiz onlarla ilgilenerek çok iyi rol model olabilecek kapasitededirler. Kaliteden ödün vermeden ve onlarla belli bir disiplin anlayışı içinde derslere devam etmektedirler. En iyi yüzme okulu arayışları ... Devamını Oku »

Yüzme Kursları

Yüzme bilmeyi genellikle herkes ister ama su korkusunun önüne geçemeyenler maalesef bu güzel eylemin tadını çıkaramazlar. Küçük yaşlardan itibaren öğrenilmesi gereken yüzmek son derece etkin ve kaliteli bir spordur, yüzmeyi yaşam biçim haline getirenler bu sayede sağlık sorunu olmadan rahat ve mutlu bir hayat sürerler. Yüzmenin sağlık üzerine olan olumlu etkileri yadsınamaz. Geç kalmış sayılmazsınız, yaşınız kaç olursa olsun yüzme ... Devamını Oku »

Yüzme Kursu

Memleketimizin etrafı denizlerle çevrili olmasına rağmen yüzme bilmeyen hatta sudan korkan o kadar çok insan var ki… İşte yüzme kurslarının amacı bu açığı kapatmak ve yüzme öğrenmek isteyenlere yaş sınırlaması olmadan yüzmeyi öğretmektir. Her biri çok değerli akademisyenler olan öğretmenlerin eşliğinde verilen dersler sayesinde kısa sürede yüzmenin ne kadar keyifli ve zevkli bir eylem olduğunu anlayacaksınız. Özellikle büyük şehirlerin hepsinde ... Devamını Oku »

Özel Yüzme Dersi

İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı yüzme havuzda yetişkin ve çocuklar için özel yüzme dersleri verilmektedir. Özel yüzme dersleri Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Ataşehir Yüzme Havuzu ve Kartal Yakacık Yüzme Havuzlarında verilmektedir. Aynı zaman da sitenize ait yüzme havuzlarında da özel yüzme hocalarımızdan bire bir özel yüzme dersi alabilirsiniz. Özel yüzme dersleri sekiz saat paket programdan oluşmaktadır. Hafta da iki ... Devamını Oku »

Yetişkin Yüzme Kursu

Yüzmeyi bilenler için bu aktivite müthiş eğlenceli ve rahatlatıcı bir spor dalıdır. Suyun etkisi ile insanların sakinleştiği ve huzur bulduğu bir gerçek. Ama sudan korkanlar ve yüzmeyi çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü öğrenemeyenler bunun nasıl bir şey olduğunun ayrımına varamazlar. Yetişkin yaşlarına geldiği halde yüzme öğrenmek isteyenlerin sayısı hiç de az değil, onlar için açılan yetişkin yüzme kursları bu zevki ... Devamını Oku »